Motocykly

Shrnutí naší nabídky maloobjemových motocyklů americké značky UM Motorcycles o obsahu motoru 125cc s výkonem motoru od 7,2 kW do 11 kW.

UM Renegade Commando 125 - 9 kW

UM Renegade Sport S 125 - 9 kW

UM Renegade Classic 125 - 9 kW

Motocykly RENEGADE v retro stylu


Jste rebel, který se vydal na cestu sebepoznání, aby zjistil, co leží za horizontem. Neposloucháte nikoho, jen hlas svého srdce.

Zažijte pocit svobody

Měkké ticho nekonečné silnice je přerušované pouze zvukem větru, který šlehá vaší tvář, předením čtyřtaktního, kapalinou chlazeného motoru a křupáním štěrku pod masivní zadní pneumatikou.

A tak se pohodlně usaďte do sedla a vychutnejte si jízdu, my na vás dáváme pozor.

Skvělá komfortní jízda

Nízko umístěné sedlo, široká řidítka a dopředu posunuté stupačky pro pohodlnou jízdu - ideální motocykl pro požitek ze stylové a pohodlné jízdy městem, ale i po dálnici.

DESIGN puštěný z řetězu

Nízké sedlo, nostalgické linie a široce posazená řidítka těchto strojů byly inspirovány historickými vojenskými motocykly americké armády, které byly určeny pro dlouhé jízdy. Motocykly Renegade Commando, Sport S a Classic 125 mají objemnou palivovou nádrž s integrovanými přístroji, které neruší vzhled řidítek, a široké kovové blatníky do náročných jízdních podmínek.

.

Motocykly DSR Adventure

do pohody či nepohody

S motocykly DSR zdoláte každou cestu

Odolné, spolehlivé a dychtící po dobrodružství. Takové jsou motocykly DSR, kombinující sportovní charakter s vyspělými technologiemi a špičkovými řešeními. Úspěšně vás provede každou cestou, kterou si zvolíte.

KOMFORT

Snadné řízení

Snadné řízení, široké pohodlné sedlo ve výšce 850 mm, skvělé odpružení - to jsou namátkou vybrané prvky, které jsou důležité pro delší off-road cesty.

JÍZDA

Jízdy po městě i dobrodružství v terénu

Výborné zavěšení a odpružení obou kol, fantastické brzdy a precisní řízení. Úzký, ale vysoký štít je velmi účinný. Vybavený výkonným motorem s výbornou odezvou, chlazeným kapalinou a s elektronickým vstřikováním. S dostatkem sil na městskou jízdu i na pořádné terénní dobrodružství.

DESIGN

Rychlý, ohromující a připravený na dobrodružství

Motocykly DSR 125 mají nejvyspělejší a nejefektivnější motor, imponující siluetu, vysoký štít a ergonomické rukojeti. To vše a v neposlední řadě také jejich dobrodružný styl a robustní konstrukce dělají z těchto strojů nejlepší lehké terénní motocykly v kubatuře 125 cm3 na trhu.

UM DSR Adventure TT 125 - 11 kW

UM DSR Adventure 125 - 11 kW

UM DSR EX 125 - 11 kW

UM DSR SM 125 - 11 kW

Motocykly Renegade Scrambler

Pro všechny, nejen městské jezdce

UM Renegade Classic Scrambler 125 - 11 kW

UM Renegade Classic Scrambler 125 - 11 kW

UM Renegade Scrambler S 125 - 11 kW

UM Renegade Scrambler S 125 - 11 kW

Stará a nová škola se sjednocuje

Pro všechny, nejen městské jezdce

Renegade Scrambler je charakteristický silným, moderním a atraktivním designem a konstrukcí, která je ideální do města. Milovníci sportovnějšího ježdění v městském prostředí v něm najdou spolehlivého partnera se silnou osobností a sportovní duší.

KOMFORT

Retro inspirace, dnešní komfort

Renegade Scrambler se cítí pohodlně na silnici i mimo ni. Vnější vzhled motocyklu inspirovaný retro stylem v sobě skrývá moderní technologie použité (nejen) v motoru, vysoký výkon a četné inovace značky UM.

JÍZDA

Excelentní výkon

Vybaven nejmodernějším exkluzivním čtyřtaktním motorem se 4 ventily, chlazeným kapalinou, s výkonem 15 koní - Renegade Scrambler je městským motocyklem, který v sobě efektivně kombinuje sportovní styl a funkčnost. Jezdcům, kteří mají v oblibě sportovnější styl jízdy, dokonce i v městské zástavbě, garantuje excelentní výkon.

DESIGN

Pro sportovní jezdce v městském prostředí

Sportovní energie a silná osobnost motocyklu Renegade Scrambler vyčnívá z davu. Konstrukce motocyklu vám dovolí si komfortně užít i ty nejnáročnější silnice. Díky stylovému a inovativnímu designu je Renegade Scrambler nejmladistvější a nejsportovnější motocykl třídy 125 4T, který byl kdy vyroben.

Přivlastněte si celé město a jeho okolí. Vystupte z davu a užijte si městskou jízdu jako nikdy předtím.

Motocykly Renegade Sport v retro stylu a sportovní Xtreet

Motocykly vybavené motorem chlazeným vzduchem, které patří mezi nejlevnější 125cc od této značky.


Odkaz průkopníka

Motocykl, na kterém jedete - odkaz, který respektujete. Odkaz motocyklu RENEGADE SPORT 125 sahá ještě hodně daleko za hranice jeho beatnicko-rockerské duše.

PŘEHLED

Zanecháte pouze obdivuhodný dojem

Čisté, klasické linie a lesklý chrom ukrývají bezpečnostní inovace motocyklu, kterými jsou např. světově jedinečný systém LED osvětlení 360°, oválná zrcátka, která eliminují mrtvý úhel, bezdušové pneumatiky a systém údržby SAM® na přístrojové desce. Díky těmto inovacím je nedbale elegantní RENEGADE SPORT 125 spolehlivý a bezpečný..

KOMFORT

Užívejte si své jízdy

Systém SAM® je váš druhý pilot a poradce údržby. Zkonstruovali jsme digitální rychloměr, který poskytuje jezdci všechny informace od spotřeby paliva až po ukazatel zařazeného stupně. Obsahuje také USB port, který napájí vaše elektronická zařízení při jízdě. To vše a mnoho dalšího, namátkou pohodlné sedlo UMGEL, vám poskytuje příjemnou a komfortní jízdu.

JÍZDA

Ke klasickému motocyklu patří jen to nejlepší

Renegade Sport 125 je vybaven opravdu tím nejlepším z nejlepšího: zpětná zrcátka eliminující mrtvý úhel, Anti-Flat systém proti ztrátě tlaku v pneumatikách a LED osvětlení 360°. Vaše jízda bude v jakýchkoliv podmínkách bezpečnější, snazší a pohodlnější.

DESIGN

Žijete, abyste jezdili; a jezdíte, abyste žili

Motocykl Renegade Sport 125 kombinuje bezpečnostní inovace (např. zpětná zrcátka eliminující mrtvý úhel, systém osvětlení 360° LED, systém zabraňující ztrátě tlaku v pneumatikách Anti-Flat, výstražný systém SAM, který upozorňuje na harmonogram údržby) s moderním a komfortním vybavením jako např. USB port. Ucelená a bohatá řada originálního příslušenství, včetně sedlových brašen, skýtá pro všechny průkopníky, tuláky, osamělé vlky i vůdce smečky mnoho možností, jak svůj motocykl nejlépe přizpůsobit svému stylu.

Vyslyšte volání dálek a vydejte se na cestu.

Motocykl Xtreet 125RC

Je rychlý, dokonce velmi rychlý a bezpečný.

Motocykl Xtreet 125RC je průlomový v mnoha oblastech: bezpečnost s velkým komfortem a samozřejmě vynikající cenou a výkonem.

Přehled

Objevte revoluční Xtreet 125RC

Rychlý, sexy, bezpečný a inovativní. Toto jsou základní kameny, na kterých staví nový revoluční motocykl Xtreet 125RC. Má více výkonu než kdy předtím, s inovativními technologiemi a s konstrukčními vylepšeními výkonu.

Komfort

Pohodlí, bezpečnost a výjimečný design

Bezklíčové zabezpečovací zařízení (Keyless Anti-Theft System, KAS) má podobu moderního bezkontaktního klíčku. Spolu se systémem SAM (Service Alarm System) vás zbaví starostí o bezpečnost motocyklu.

Technologie + bezpečnost

Motocykl Xtreet 125RC je vybaven tím nejlepším z nejlepšího: zrcátka eliminující mrtvý úhel, systém Anti-Flat Sealant a 360° LED osvětlení. Jízda je za všech okolností bezpečnější a snazší

DESIGN

Probuďte své smysly s novým Xtreet 125RC

Díky inovativním chytrým technologiím včetně oválných zrcátek eliminujících mrtvý úhel, 360° LED osvětlení, pneumatik chráněných proti ztrátě tlaku (systém Anti-Flat Sealant) a digitální přístrojové desky je nový Xtreet 125RC nejbezpečnějším motocyklem ve své třídě. Bezchybný jízdní zážitek probudí vaše smysly.

UM Renegade Sport 125 - 7,2 kW

UM Renegade Sport 125 - 7,2 kW

UM Renegade Sport 125 - 7,2 kW

UM Renegade Sport 125 - 7,2 kW

UM Xtreet 125 - 7,2 kW

UM Xtreet 125 - 7,2 kW